Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Різні кольори |
| Регульовані ніжки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Fast-food, Вулична торгівля, Реклама, Торгові магазини |
Розміри підставки:
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Колір | прозорий |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
Харатеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для широкого асортименту товарів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка






Відправка з 21 травня 2026