Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Тип | Підставка |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Власне виробництво |
Розміри підставки:
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 150*80 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
Харатеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробників | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для широкого асортименту товарів |
| Тип встановлення | настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-пленка


Відправка з 03 травня 2026