Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Fast-food, Вулична торгівля, Реклама, Торгові магазини |
| Колір | Прозорий |
Размеры подставки:
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 400 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Высота до нижней полки | 70 мм |
| Высота от верхней полки | 130 мм |
| Высота между средними полками | 100 мм |
| Материал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для широкого асортименту товарів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 230 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка





Відправка з 30 травня 2026