Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Різні кольори |
Розміри підставки:
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | Кольоровий |
Характерики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробників | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Тип використання | Всередині приміщення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴




Відправка з 03 травня 2026