Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка для серветок |
Розміри серветниці:
| Ширина | 115 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | Чорний, червоний, білий |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
| Тип підставки | Настільна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴









Відправка з 28 травня 2026