Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Безбарвний |
| Основні атрибути | |
| Довжина | 7.5 |
| Матеріал | Акрил |
Розміри:
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | Прозорий |
Характерики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробників | Україна |
| Сфера використання | Широке використання |
| Тип | Горизонтальний |
| Тип виробу | Підставка, тримач, диспенсер |
| Матеріал | Акрил |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴









Відправка з 30 травня 2026