Акрилова коробка із замком 200*200*200 чорна


- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 06-041
Відправка з 18 квітня 2026845 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
Ящик для збирання коштів
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Замок | Є |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | Білий, чорний, червоний |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна | Україна |
| Колір | Білий, чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка


