Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для гардероба |
| Форма | Овальна |
| Розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 3 мм |
Розмір номерка:
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Форма | прямокутний |
| Отвір | 18 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Зелений |
| Колір цифри | Різні кольори |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для гардероба |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка






Відправка з 05 травня 2026