Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для гардероба |
| Форма | Нестандартна |
| Розміри | |
| Товщина | 3 мм |
Размер номерка:
| Высота | 70 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Отверстие | 18 мм |
| Материал | Акрил |
| Цвет | Разные цвета |
| Толщина материала | 3 мм |
Ви можете замовити номерки для гардеробів, театрів, спорткомплексів, кафе, торгових центрів, медичних закладів, ресторанів, баз відпочинку можна на нашому сайті http://akrilplyus.prom.ua/contacts
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для гардероба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка










Відправка з 03 травня 2026