Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Розміри підставки:
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Кількість полиць | 2 |
| Матеріал | акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для широкого асортименту товарів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка











Відправка з 30 травня 2026