Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка для ножів |
| Тип підставки | Настільна |
| Матеріал підставки | Пластик |
Розміри підставки:
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Матеріал | Акрил 3 мм |
| Колір | Прозорий |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стійка |
| Призначення | Для широкого спектра товара |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴








Відправка з 05 травня 2026