Серветниця дельфіни

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка для серветок |
Розміри серветниці:
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 120 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | різні кольори |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
| Тип підставки | Настільна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴


Відправка з 30 квітня 2026