Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Діаметр отворів | 40 мм (під замовлення) |
| Матеріал | акрил 3 мм |
| Колір | прозорий |
| Кількість отворів | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴






Відправка з 21 травня 2026