Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип оргскла | Прозоре |
| Товщина оргскла | 3 мм |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Матеріал | акрил |
| Колір | прозорий |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴


Відправка з 30 травня 2026