Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Для офісу, Реклама, В установах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Одностороння |
| Форма | Овальна |
| Спосіб установки | На двері |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Різні кольори |
| Інформаційна кишеня | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 60 мм |
Розміри номерка:
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Колір номера | Різні кольори |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Сфера використання | Готельно-ресторанний бізнес, для офісу, реклама, бізнес-центри |
| Використання | Всередині приміщення |
| Тип | Одностороння |
| Форма | Овал |
| Спосіб установки | Настінний (двусторонній скотч) |
| Матеріал | Акрил |
| Информаційна кишеня |
Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴


Відправка з 06 травня 2026