Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Акрил |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Регульовані ніжки | False |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип | Підставка |
Размеры подставки
| Высота | 280 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Диаметр ячейки под пистолет | 40 мм (под заказ) |
| Материал | Акрил |
| Толщина материала | 3 мм |
| Цвет | Прозрачный |
Характеристики
| Производитель | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для товару |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Оргскло |
| Колір | Прозорий |
| Термін придатності | Необмежений |
| Токсичність | Не токсичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴






Відправка з 04 травня 2026