Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорний |
| Основні атрибути | |
| Довжина | 5 |
| Матеріал | Акрил |
Размеры кармана:
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 200 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Материал | Акрил |
| Толщина материала | 3 мм |
| Цвет | прозорий |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Медичні закалади |
| Тип | Вертикальний |
| Тип виробу | Полка, тримач, диспенсер |
| Матеріал | Акрил |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴










Відправка з 30 травня 2026