Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Акрил |
Розміри:
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | прозорий |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Широкого використання |
| Тип | Вертикальний |
| Тип виробу | Полка, тримач |
| Матеріал | Акрил |
Інформація для замовлення
- Ціна: 955 ₴










Відправка з 30 травня 2026