Настінний диспенсер для зберігання коробок з одноразовими медичними масками та рукавичками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорний |
| Основні атрибути | |
| Довжина | 5 |
| Матеріал | Акрил |
Размеры:
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 255 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | різні кольори |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Широкого використання |
| Тип | Вертикальний |
| Тип виробу | Полка, тримач |
| Матеріал | Акрил |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴







Відправка з 30 травня 2026