Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Для офісу, Реклама, В установах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Одностороння |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал | Акрил |
| Інформаційна кишеня | Ні |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
Розмір таблички:
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Колір таблички | Білий |
| Колір напису | Різні кольори |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
Характеристики:
| Производитель | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Сфера використання | Готельно-ресторанний бізнес, для офісу, реклама, бізнес-центри |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Одностороння |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал | Акрил |
| Інформаційний кишеню |
Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-пленка




Відправка з 03 травня 2026