Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Реклама, Для офісу, В установах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Одностороння |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал | Акрил |
| Інформаційна кишеня | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Золото |
Размер таблички:
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Материал | Акрил |
| Цвет таблички | Золото |
| Цвет надписи | Разные цвета |
| Толщина материала | 2 мм |
Характеристики:
| Производитель | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Сфера використання | Готельно-ресторанний бізнес, для офісу, реклама, бізнес-центри |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Одностороння |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал | Акрил |
| Інформаційний кишеню |
Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-пленка


Відправка з 03 травня 2026