Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Основні атрибути | |
| Сфера використання | Реклама |
| Спосіб встановлення | На дверях |
| Застосування | Усередині приміщення |
| Матеріал | Акрил |
| Тип | Одностороння |
| Тип | Інформаційні вивіски/таблички |
Розмір таблички:
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Колір номери | Різні |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Сфера використання | Готельно-ресторанний бізнес, для офісу, реклама, бізнес-центри |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Одностороння |
| Форма | Шестигранник |
| Спосіб установки | Настінний (двосторонній скотч) |
| Матеріал | Акрил |
| Інформаційний кишеню |
Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-пленка









Відправка з 31 травня 2026