Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Покажчики |
| Сфера використання | В установах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Двостороння |
| Форма | Т-подібна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Білий |
| Інформаційна кишеня | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Діаметр | 105 мм |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Діаметр робочого поля (круг) | 105 мм |
| Ручка | 90*30 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Білий |
| Толщина акрила | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴






Відправка з 02 травня 2026