Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Білий |
Розміри кишені:
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 285 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Задні борти | 70 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | Білий |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Широкого використання |
| Тип | Горизонтальний |
| Тип виробу | Полка, тримач |
| Матеріал | Акрил |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴










Відправка з 30 травня 2026