Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Довжина | 4 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Безбарвний |
Розміри кишені:
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | Прозорий |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Широкого використання |
| Тип | Горизонтальний |
| Тип вироби | Полиця, тримач |
| Матеріал | Акрил |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴











Відправка з 28 травня 2026