Настінний тримач для медичних масок з обмежувачем закритий з кришкою


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорний |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Акрил |
Розміри:
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | Прозорий |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Широкого спектру використання |
| Тип | Вертикальний |
| Тип виробу | Полка, тримач, підставка |
| Матеріал | Акрил |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴


Відправка з 23 травня 2026