Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Призначення | Для продажу окулярів |
| Тип | Підставка |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Виробник | Власне виробництво |
Розміри підставки:
| Висота підставок | 120*100*80 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | Прозорий |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для продажу окулярів |
| Тип | Настільна |
| Регульовані ніжки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴











Відправка з 02 травня 2026