Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Підставка |
| Країна виробник | Україна |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Виробник | Власне виробництво |
| Матеріал | Акрил |
| Призначення | Для продажу окулярів |
Розміри підставки:
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина сходинок | 85 мм |
| Висота щаблів | 20*55*55 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | Прозорий |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для продажу окулярів |
| Тип | Настільна |
| Регульовані ніжки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴


Відправка з 02 травня 2026