Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для продажу окулярів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Регульовані ніжки | Ні |
Размеры подставки:
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Ширина ступенек | 70 мм |
| Высота ступенек | 30 мм |
| Материал | Акрил |
| Толщина материала | 3 мм |
| Цвет | Прозрачный |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для продажу окулярів |
| Тип | Настільна |
| Регульовані ніжки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴











Відправка з 02 травня 2026