Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Регульовані ніжки | 0 |
| Призначення | Для продажу окулярів |
| Матеріал | Акрил |
| Тип | Підставка |
Розміри підставки:
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | Прозорий |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для продажу очок |
| Тип | Настільна |
| Регульовані ніжки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


Відправка з 04 травня 2026