Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Безбарвний |
| Основні атрибути | |
| Довжина | 4 |
| Матеріал | Акрил |
Розміри:
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | прозорий |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Широкого використання |
| Тип | Горизонтальний |
| Тип виробу | Полка, тримач |
| Матеріал | Акрил |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴









Відправка з 21 травня 2026