Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Тип | Підставка |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Призначення | Для продажу мобільних телефонів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Сбственное виробництво |
Размер подставки под телефон:
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глубина | 50+75 мм |
| Материал | Акрил |
| Толщина | 3 мм |
| Цвет | Різні кольори |
Характеристики
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для продажу мобільних телефонів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Пластик |
| Регульовані ніжки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-пленка











Відправка з 04 травня 2026