Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
Розміри підставки:
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Глубина | 155 мм |
| Кришка | 290*160*30 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴



Відправка з 21 травня 2026