Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Для офісу, В установах, Реклама |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Одностороння |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Інформаційна кишеня | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
Розмір таблички:
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Колір таблички | жовтий, білий, чорний, синій, червоний |
| Колір напису | Різні кольори |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україні |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Сфера використання | Гостинично-рестораний бізнес, для офісу, реклама, бізнес-центри |
| Використання | Всередині приміщення |
| Тип | Одностороння |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Інформаційна кишеня |
Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-пленка









Відправка з 02 травня 2026