Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Акрил |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
Розміри кишені:
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | прозорий |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Широкого використання |
| Тип | Вертикальний |
| Тип виробу | Полиця, тримач, диспенсер |
| Матеріал | Акрил |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 935 ₴







Відправка з 30 травня 2026