Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Для офісу, В установах, Реклама |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Одностороння |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал | Акрил |
| Інформаційна кишеня | Ні |
| Колір | Чорний |
Розмір таблички:
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Колір таблички | чорний |
| Колір напису | Різні кольори |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Сфера використання | Готельно-ресторанний бізнес, для офісу, реклама, бізнес-центри |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Одностороння |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал | Акрил |
| Інформаційний кишеню |
Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка




Відправка з 03 травня 2026