Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кріплення | Настільне |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Підставка |
| Регульовані ніжки | False |
| Призначення | Для продажу мобільних телефонів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Сбственное виробництво |
Розмір підставки під телефон:
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Довжина тримача телефону | 55 мм |
| Глибина тримача телефону | 20 мм |
| Материал | Акрил |
| Толщина | 3 мм |
| Цвет | Прозорий |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для продажу мобільних телефонів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Пластик |
| Регульовані ніжки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-пленка











Відправка з 04 травня 2026