Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка для ножів |
| Тип підставки | Настільна |
| Матеріал підставки | Пластик |
Размеры подставки:
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 180 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Материал | Акрил 3 мм |
| Цвет | Прозрачный |
Характеристики
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Стойка |
| Назначение | Для широкого спектру товару |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴











Відправка з 05 травня 2026