Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Основні атрибути | |
| Довжина | 5 |
| Матеріал | Акрил |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорний |
Розміри:
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | Білий |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Широкого використання |
| Тип | Вертикальний |
| Тип виробу | Диспенсер, тримач |
| Матеріал | Акрил |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴






Відправка з 30 травня 2026