Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Діаметр отворів | 70 мм (під замовлення) |
| Матеріал | акрил 3 мм |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴



Відправка з 21 травня 2026