Підставка під хот-доги на 3 шт біла

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Діаметр отворів | 63 мм |
| Матеріал | акрил 3 мм |
| Колір | білий |
| Кількість отворів | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴


Відправка з 30 квітня 2026