Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для їжі |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Білий |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 140 мм |
Розміри підставки
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Діаметр верхньої полиці | 220 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Діаметр отвору | 40 мм |
| Кількість отворів | 8 |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для їжі |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Оргстекло |
| Колір | Різні кольори |
| Регульовані ніжки | Немає |
| Підставка акрилова | Під вафельні ріжки |
| Термін придатності | Неограничен |
| Токсичність | Не токсичен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴










Відправка з 21 травня 2026