Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Різні кольори |
| Регульовані ніжки | Ні |
Размеры подставки
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Діаметр отвору під приціл | 50 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалц | 4 мм |
| Колір | Прозорий |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для товару |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Оргскло |
| Колір | Прозорий |
| Термін придатності | Необмежений |
| Токсичність | Не токсичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴








Відправка з 04 травня 2026