Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Основні | |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Тип підставки | Настільна |
Размеры подставки:
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 80 мм |
| Матеріал | Акрил 3 мм |
| Колір | Прозорий |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для широкого спектру товару |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴








Відправка з 05 травня 2026