Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Акрил |
Розміри кишені:
| Ширина | 425 мм |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина бортиків | 65 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | різні кольори |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Широкого використання |
| Тип | Вертикальний |
| Тип виробу | Полка, тримач |
| Матеріал | Акрил |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 225 ₴











