Накопитель под блески для губ, тушь, пробники духов на 6 ячеек




- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07-082
Відправка з 16 квітня 2026280 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорний |
Розміри органайзера
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 105 мм*85 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Секції | 40*40 мм |
| Товщина матеріалу | Акрил 3 мм |
| Колір | Чорний |
Характеристики
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Косметичка |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка


