Підставка для медичних шапочок, бахил на 2 відділення із кріпленням на стіну
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Різні кольори |
| Регульовані ніжки | Ні |
Розміри підставки:
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 240 мм |
| Висота відділу для масок | 200 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Колір | білий |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
Харатеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для широкого асортименту товарів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка











Відправка з 30 травня 2026