Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Прозорий |
Размеры кармана:
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Висота бортиків | 30 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | білий |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Широкого використання |
| Тип | Вертикальний |
| Тип виробу | Полка, тримач, диспенсер |
| Матеріал | Акрил |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴









Відправка з 30 травня 2026