Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Колір | Білий |
Розміри підставки:
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-пленка


Відправка з 23 травня 2026