Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для продажу мобільних телефонів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Різні кольори |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Виробник | Zippo |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 110 мм |
Розмір підставки під телефон:
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Прозорий |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для продажу мобільних телефонів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Регульовані ніжки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴
- Можливості поставок: 50 шт./день
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка





Відправка з 06 травня 2026